İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Ayhan Kaya Sensei (6. Dan Aikikai) Kasım 2023 Semineri

Ayhan Kaya Sensei (6. Dan Aikikai) Kasım 2023 Semineri

24-26 Kasım’da bağlı olduğumuz Aikido organizasyonu İstanbul Aikikai’nin baş eğitmeni sevgili Ayhan Kaya Sensei’yi Edremit dojomuzda ağırladık. İstanbul, Ankara ve İzmir dojolarından gelen öğrenciler ve Edremit dojomuzun ev sahibi öğrencileriyle enerjisi yüksek ve keyifli bir seminer geçirdik. Ayhan Kaya Sensei geçtiğimiz ay katıldığı ve ders verdiği Uluslararası Aikido Dostluk Semineri Kyoto, Japonya’dan yepyeni bilgilerle dönmüş ve bunları bizlerle paylaşmak için heyecanlı idi.

Uluslararası Aikido Dostluk Semineri / Kyoto – Japonya Ekim 2023

Farklı seviyelerden gelen öğrencilerin biraraya gelip antreman yaptığı, Ayhan Kaya Sensei ile çalışma şansını bulduğu bu tip yerel seminerlere İda Dojo olarak her sene fırsatını buldukça ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Seminerler hem öğrenme hem de aynı yolda adanmış kişilerle tanışıp bir topluluk olarak birbirini destekleme fırsatı sunuyor. Antremanlar arası sohbetleri, birlikte lezzeti yemekler yemeyi ve yaz zamanı olduğunda açık hava dersleri yapmayı ve deniz kenarında zaman geçirmeyi önemsiyoruz.

Aikidoya başlamak isterseniz yaşınız, cinsiyetiniz, beden yapınız fark etmeksizin adım atabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. İstanbul’da Ayhan Kaya Sensei önderliğinde dersler devam etmekte. Derslerle ilgili bilgi almak isterseniz İstanbul Aikikai hesabını takip edebilir ve Oğuzhan Yılmaz (0 535 044 28 84) ile görüşebilirsiniz. Ankara dojomuz mekan arayışında, umarım orda da yakında dersler yeniden başlayacak. Edremit’e yolunuz düşerse İda Dojo’da Aikido derslerimiz haftaiçi Pazartesi, Çarşamba ve Cuma akşamları 20:15-21:30 arası devam ediyor, gelmeden önce 0505 700 31 05 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Dojo’daki diğer dersler (Yoga ve TRE®️) ve çalışmalara dair detaylar için web sitemizde gezinmeyi unutmayın.