İçeriğe geç

Ben on yıl boyunca J2EE yazılımcısı olarak çalıştım. Aynı zamanda Takım Lideri ve Yazılım Müdür Yardımcısı olarak da görev aldım. Son dört yıldır da Java eğitimleri veriyorum ve firmalara danışmanlık yapıyorum. Şu ana kadar yurt dışında beş, yurt içinde onlarca üniversiteden 100 den fazla öğrencim oldu. Yetiştirdiğim öğrenciler Koç Sistem, Gitti Gidiyor, Netaş gibi bir çok firmada çalışıyorlar.

Uzun zamandır özellikle üniversite öğrencilerine kaliteli online Java eğitimi hazırlamak için uğraşiyorum. Yazılım öğrenmek çok ciddi emek ve zaman harcamayı grektirir. İlk programlama dilinin detaylı bir şekilde öğrenilmesi 100 saatten fazla eğitim almayı, çok çalışmayı ve ciddi sabır göstermeyi gerektirir. Ben de bu Java eğitimiyle, istekli ve sabırla çalışabilecek öğrencileri bir araya toplamayı hedefliyorum.

Süreç çok uzun olduğu için Javayı ikiye bölüp anlatmaya karar verdim ki bir çok üniversite de böyle yapıyor. Her iki bölüm de yaklaşık dört aylık bir eğitim gerektiriyor. Eğitim ücretini de herkes ulaşabilsin diye bedavaya yakın bir fiyatta tuttum 🙂 Umarım çok sayıda Javacı yetiştiren bir program olur.

Eğitim 13 Ekim Perşembe günü başlayacak. Her hafta perşembe akşamları 19:00 – 22:00 arasında 3 saat ders işlenecek. Yaklasık 4 ay sürecek. Bütün dersler kaydedilecek ve öğrenciler sonradan erişip tekrar edebilecekler. Ders esnasında soru sorup konu üzerinde tartışabilecekler. Hatta uzaktan benim bilgisayarımı yönetip koda müdahale edebilecekler. Eğitim boyunca 500 e yakın soru çözecekler.

Aşağıda detayları bulabilirsiniz:

ozelders.com’da öğrencilerimin hakkımda yazdığı yorumlar:

http://www.ozelders.com/ders-veren/java-yazilim-uzmani-on-yil-tecrubeli-volkan-i-142817#degerlendirmeler

Java ile Programlamaya Giriş Eğitimi hakkında detay:

http://javaci.net/java-ile-programlamaya-giris/

linkedin sayfam:

https://www.linkedin.com/in/volkan-istek-00593a15