İçeriğe geç
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

2. El ve Takas Pazarı

Mart 17 @ 13:00 18:00

Mart kapıdan baktırıp baharın güneşli günlerini bize göstermeye başladı. Bahar temizliğiyle evlerinizde kullanmadığınız eşyaları ve kıyafetleri biraraya gelip hem sosyalleşerek hem de takas yaparak birlikte paylaşmak ister misiniz?
Daha önce de İda Dojo ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz 2. El ve takas pazarını bu sene de erken bir bahar kutlaması tadında yeniden yapıyoruz.
Kullanmadığınız ve bir başkasının ihtiyacı olabilecek kıyafet, eşya, oyuncak gibi malzemeleriniz bunu yerde sergileyebileceğiniz bir örtü gelerek pazarda yerinizi alabilirsiniz.

17 Mart Pazar günü İda Dojo Edremit’te 13:00’te buluşuyoruz ve çaylarımızı içerek, sohbet ederek, takas yaparak farklı bir tüketim şeklini birlikte yaratmayı hayal ediyoruz.

Çaylar bizden, gelirken atıştırmalıklar getirebilirsiniz, hep birlikte yiyip içip sohbet ederiz.
Takas pazarına kendi eşyalarıyla katılmak isteyenler bize mesaj atabilirse seviniriz.

Nasıl olacak?
12:00’de İda Dojo açılmış olacak, eşyalarınızı sergileyebilceğiniz bir örtü ile 2 farklı salonda yer tezgahları şeklinde bir düzende yerleşeceğiz. 2. El ve takasta yer almak istiyorsanız erken gelmenizi rica ederiz.
Eğer sadece katılımcı olarak gelip pazarı gezmek isterseniz 13:00-18:00 arası istediğiniz vakitte gelip gezebilir, çay içebilirsiniz.

Etkinlik ücretsizdir. Mekana destek olmak için bir bağış kutusu olacaktır. Etkinlik sonunda dileyenler katkı bırakabilir.
İletişim: @idadojo / 0505 700 31 05

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir